قاتل نه چندان خاموش – آثار مارپیچ بیماری های قلبی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار

دهه هاست که بیماری های قلبی ، سلامت و رفاه جامعه آمریکا را تحت تأثیر قرار داده است. بیش از 70 میلیون آمریکایی با نوعی بیماری قلبی زندگی می کنند و این به احتمال زیاد علت مرگ است. آمار مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار وخیم است. از 5 میلیون فرد مبتلا به بیماری قلبی ، 725000 نفر آمریکایی آفریقایی تبار هستند که پیش بینی می شود 900000 نفر تا پایان دهه افزایش پیدا کنند. اگرچه عوامل خطر در بین گروه های نژادی یکسان هستند ، اما سیاه پوستان عوامل متعددی را نشان می دهند و علائم احتمالاً پیشرفته تر و تهاجمی تر هستند. در سال 2003 ، آمار انجمن قلب آمریکا نشان داد که 41 درصد از مردان سیاه پوست و 44.7 درصد از زنان سیاه پوست به بیماری قلبی عروقی مبتلا بودند در حالی که 34.3 درصد و 32 درصد سفیدپوستان به ترتیب بیماری قلبی داشتند. واقعیت های اجتماعی و اقتصادی خشن زندگی آفریقایی آمریکایی ها حمله این بیماری را تشدید کرده است ، که ظاهراً مستعد آن هستیم. با وجود این ، سیاهپوستان در مطالعات تحقیقاتی ، آزمایشات بالینی و درمان ، کم جمعیت ترین و کم جمعیت ترین افراد هستند. زنان سیاه پوست که بالاترین عوامل خطر را دارند ، در تشخیص و آزمایشات و درمانهای نجات دهنده پایین ترین سطح در نردبان مراقبت های بهداشتی هستند و 69 درصد بیشتر از زنان سفیدپوست در معرض حمله قلبی یا سکته قرار دارند. علیرغم پیامدهای سلامتی غم انگیز ، می توان پیش بینی های پزشکی را برای دستیابی و حفظ سلامت مطلوب از طریق آموزش و تغییرات مثبت در شیوه زندگی معکوس کرد.

عوامل خطر
عوامل خطر بیماری های قلبی به شرح زیر است: فشار خون بالا ؛ سابقه خانوادگی؛ سیگار کشیدن؛ دیابت؛ چاقی ؛ کلسترول خون بالا و عدم تحرک بدنی. پیش از این ، افزایش سن و جنسیت عوامل تعیین کننده بودند. اگرچه این دیگر صادق نیست زیرا این بیماری در سنین پایین تر تشخیص داده شده است. سالانه 40 هزار زن بیشتر از مردان دچار سکته مغزی می شوند و زنان 51 درصد از کل بیماری های قلبی را تشکیل می دهند. عوامل خطر ثانویه سطوح بالای تری گلیسیرید ، شایع ترین نوع چربی در بدن است که منجر به افزایش کلسترول و دیابت می شود. مصرف زیاد الکل و حمله قلبی یا سکته مغزی قبلی.

عوامل و علائم خطر در سیاه پوستان بیشتر و مخرب تر است. به عنوان مثال ، یک دیابتی سیاه پوست ، بهترین دکتر قلب در مشهد با عوامل چاقی و شیوه زندگی بی تحرک ، ممکن است آنقدر پیشرفت کرده باشد که ممکن است نیاز به قطع عضو باشد. دکتر مالکوم تیلور ، MD ، استادیار بالینی مرکز پزشکی دانشگاه ، در می سی سی پی ، مدیر کلینیک نارسایی احتقانی قلب در بیمارستان یادبود سنت دومینیک-جکسون و رئیس سابق انجمن متخصصین قلب سیاه توضیح می دهد ، “دیابت تنها یک بیماری شامل گلوکز ، همچنین باعث پیری زودرس عروق خونی می شود. به همین دلیل است که علت شماره یک مرگ و میر در بیماران دیابتی بیماری های قلبی عروقی است. ” حدت عوامل خطر ، محققان و دانشمندان ژنتیک را بر آن داشته است تا وجود عوامل بیولوژیکی ذاتی یا ژنوم انسانی را بررسی کنند که سیاه پوستان را مستعد ابتلا به بیماریهای مزمن مستعدتر می کند ، مانند ژنهای احتباس نمک که باعث فشار خون می شود و دیگری برای تشدید دیابت. به

شیوع فشار خون بالا در آفریقایی آمریکایی ها بیشترین میزان را در جهان دارد و نقش مهمی در عوارض قلبی عروقی ایفا می کند. مدیر بالینی فشار خون و بیولوژی عروقی و رئیس بخش فوق فشار خون قلب در دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند در بالتیمور ، مریلند و یکی از اعضای بنیانگذار انجمن متخصصین قلب سیاه ، دکتر ایلیا ساندرز ، ادعا می کند که یک آمریکایی آفریقایی تبار جان خود را از دست می دهد. در نتیجه فشار خون بالا در هر ساعت در ایالات متحده ، که تقریباً دو برابر سفیدپوستان است. سیاه پوستان همچنین در سنین پایین تر از سفیدپوستان دچار فشار خون بالا می شوند و در نتیجه این بیماری به اندام های خود آسیب بیشتری می رسانند. ” فشار تجربه های استرس زای زندگی بر سلامت عروق قلبی تأثیر منفی می گذارد. در محیط رقابتی سریع ، تعدادی از اجزای خارجی به افزایش فشار خون از جمله عوامل اجتماعی-اقتصادی مانند فشار شغلی ، عدم اشتغال یا کم کاری ، شرایط نامرغوب زندگی و نژادپرستی کمک می کنند. علاوه بر این ، عدم مراقبت های بهداشتی مناسب و مدیریت نامناسب بیماری های مزمن ، راه را برای نارسایی قلبی طولانی مدت هموار می کند. محرک های استرس اغلب باعث ایجاد کلسیفیکاسیون می شوند که باعث آسیب به سلول ها می شود. کلسیم انباشته به یک نشانگر آترواسکلروز تبدیل می شود ، ضخیم شدن و سفت شدن دیواره های شریان که در نهایت شریان ها را مسدود می کند.